ПН - СБ  9.00 - 19.00

вск 9.00 - 14.00

Завод Полімер сітка

Завод з виготовлення та оптової
продажі затіняючої сітки та
овочевих мішків з сітки
099 66 842 70
 

e-mail: polimersetka@ukr.net

Виберіть мову

Розпродаж сітки затіняючоЇ зі знижкою.

Краща сітка переможець в номінації -  Вибір Року

068 09 25 116

Затіняюча сітка опт ціна від 4,8 грн за м2

Чому обирають саме нашу компанію "Полімер сітка"

   
   Ми контролюємо виготовлення затіняючої сітки і овочевої сітки на всіх етапах виробництва, тому можемо гарантувати високу якість кожної партії. Завдяки наявності власних виробничих потужностей відвантаження будь-якої кількості сітки буде зроблена в найкоротші терміни.
   Ми налаштовані на довірчі відносини з партнерами, завжди орієнтуємося на потреби заказчіка. Спеціалісти нашої компанії добре знайомі зі своєю роботою і мають багатий досвід, тому завжди можуть порекомендувати Вам ідеальний вибір затіняючої сітки і сітки овочевої під поставлену задачу. Вони підходять відповідально до своїх обов'язків, тому Ви можете розраховувати на високий рівень клієнтського сервісу.
   З особливостями пропонованих виробів, а також ціновою політикою, ознайомтеся на нашому сайті у відповідних категоріях. Якщо виникли питання, зателефонуйте на телефон, який вказаний на сайті або скористайтеся формою зворотного зв'язку, вказавши своє ім'я, телефон, адресу електронної пошти та безпосередньо саме питання.
   Які товари вигідно закуповувати оптом в 2021 році? На який товар буде підвищений попит в 2021 році? Які товари можна продати з найвищою рентабельністю в 2020 році? Можемо Вас запевнити, що закуповуючи нашу затіняючу сітку і сітку овочеву, Ви отримуєте максимальний дохід і рентабельність.
   Пам'ятайте, що співпрацюючи безпосередньо з заводом, ви отримуєте кращу затіняючу сітку і сітку овочеву за найкращою ціною, які протягом довгого часу збережуть свої відмінні експлуатаційні здатності. Телефонуйте нам прямо зараз по телефону!

 

Вся продукція виробляється на німецькому обладнанні

Про завод
Наші переваги

Так як ми є виробниками, то пропонуємо найнижчу оптову ціну на затіняючу сітку на ринку України. Вся наша продукція виготовляється за ДСТУ з контролем ОТК, на відміну від зразків китайського виробництва. Купуючи у нас тіньовий захист, Ви істотно заощаджуєте на перевезенні і митних послугах, в порівнянні з закупівлею з-за кордону. Вся вироблена затіняюча сітка і овочева сітка знаходиться в наявності на складі.

   Ми перший завод в Україні по виготовленню затіняючої сітки і всіх видів овочевих сіток.

Продукція

На сьогоднішній день, ми є лідерами за якістю продукції, з випуску затіняючої сітки і овочевих сіток. Для цього було зроблено ряд кроків і власних розробок.

STAGE 1 Співробітниками нашої лабораторії розроблені і запатентовані унікальні присадки, що додаються в структуру затіняючої сітки, що додає на 400% більшу стійкість до УФ променів. Сітка не пересихає, не кришиться і не руйнується від попадання прямих сонячних променів.

STAGE 2 Використанням новітніх полімерних барвників, домоглися того, що затіняюча сітка не вигоряє на сонці і довше зберігає початкову колірну гамму.

STAGE 3 Додаванням спеціальної присадки Carbotol * ТМ, отримали для затеняючої сітки і овочевих сіток збільшену міцність і здатність витримувати підвищені навантаження на розтягнення і розрив.

Як стати нашим партнером?

  Завод "Полімер сітка" зацікавлений в розширенні продажів затіняючої сітки і овочевої сітки в різних регіонах України. Ви хочете розширити асортимент вашої продукції, ми напевно знайдемо варіанти співробітництва. Можуть бути різні рівні співпраці - дилер, агент, партнер, оптовий покупець. . Нашим партнерам ми надаємо спеціальні ціни при покупці. Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, то купити оптом затіняючу сітку або сітку овочеву, ви можете заповнивши спеціальну форму - ЖМИ кнопку знизу

099 281 55 16       068 09 25 116

   Затіняюча сітка на метраж, виробництва заводу Полімер сітка, продається в багатьох магазинах України.

   Ми випускаємо затіняючу сітку для огорожі, що володіє підвищеною міцністю. Також в асортименті затіняюча сітка для городу і затіняюча сітка для теплиць 6 метрової ширини. Сітка для огорожі будівельних лісів завоювала першу нішу на ринку України і її можна купити, як оптом зі складу нашого заводу, так і на метраж в магазинах.

   На нашому заводі, Ви можете купити недорого затіняючу сітку для теплиць, забезпечивши якісний захист і примноження врожаю на городі, на багато років

   

   Виготовлення машин для складання і змотування в рулон агроволокна, поліетиленової плівки та сітки затiняючої

   Верстат для складання агроволокна, з 6 метрової ширини компонує в розмір 1,5 метра. Машина для складання затiняючої сітки. Рулони шириною 6 метрів переплітає в рулони 1,5 метра. Верстат для складання поліетиленової плівки швидко і якісно, ​​в перебігу 1,5 - 3 хвилин складає один рулон. Також, конвеєр призначений для складання плівки для мульчі. Швидкість складання регулюється частотним перетворювачем.

купить затеняющую сетку, полимер сетка купить